Alışveriş Sepetim
32,5164
34,7944

Basınçlı Su Tabancası /JD Lance temizleme borusu,

Fiyat:
1.338,19 TL
257,71 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Sınırlı Sayıda
Çok amaçlı temizleme borusu
JD Lance çok amaçlı temizleme borusu, filtre ceplerini, yüzme havuzu çevresini, bahçe mobilyalarını kolaylıkla temizlemenizi sağlar!
 • Değiştirilebilir nozullara sahip  jet güç amplifikatörü  :

JD Lance temizleme borusu, düz jet ve yuvarlak jet olmak üzere iki değiştirilebilir nozulla tüm yüzeyleri temizlemenize ve tüm köşelere erişmenize olanak tanır. Kullanılmayan nozulu saklamak için sap üzerinde özel bir yer sağlanmıştır. Hızlı bağlantı sayesinde mızrağınızı bahçe hortumuna çok kolay bir şekilde bağlayarak jetinizin gücü artacak ve yüzme havuzunuzu veya terasınızı çevreleyen tüm unsurları (filtre ortamı, mobilya vb.) daha derinlemesine temizlemenize olanak tanıyacaktır. . kaldırım vb.).
 •  

  Medya filtre torbalarını ve diğer filtreleri temizlemek için püskürtme ucu:

Bu çok amaçlı temizleme borusu, filtreleme torbaları, JD Master Filt ve diğer tüm filtre ortamları gibi tüm yüzme havuzu aksesuarlarının temizliği için çok pratiktir. Ayrıca havuz robotunuzun filtre kasetlerini ve kartuşlarını temizlemenizi sağlayacaktır. Spa sahibi misiniz? Endişeye gerek yok, JD Lance temizleme borusu, spa filtre kartuşlarınızı temizlemek için de temel aksesuar olacaktır.
 •  

  Filtrasyon grubu ve bahçe mobilyalarının bakımı için lans:

Filtreleme grubunuzun bakımını yapmak için JD Lance temizleme borusunu kullanın! Derinlemesine temizlik yapmanıza olanak sağlayacak, güçlü jeti sayesinde en zor erişilebilen köşelere bile ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm bahçe mobilyalarınızın bakımını yapmak için JD Lance temizleme borusunu da kullanabilirsiniz.
 •  

  Havuz alanlarını temizlemek için:

JD Lance jet amplifikatör borusu, havuz aksesuarlarını ve çevresini temizlemenize yardımcı olacaktır. Aslında JD Lance temizleme borusuyla havuz çevrenizin, çatıların ve kaldırımların bakımını etkili bir şekilde yapabileceksiniz. Jetin gücüne konsantre olmanızı ve güçlendirmenizi sağlar! Havuz alanınızı bu temizleme borusuyla temizlemek çocuk oyuncağı olacak!
Basınçlı 
Temizleme mızrağı.

Alüminyum mızrak.

Çok amaçlı temizleme lansı.

2 farklı nozulla birlikte gelir: düz jet ve yuvarlak jet.
Hızlı bir konektörle donatılmıştır.
Bahçe hortumuna bağlanır.
 • Uzunluk: 77cm
 • D Lance temizleme çubuğunu kullanmak çok basittir:
 • Size uygun olan düz jet veya yuvarlak jet ucunu seçin ve JD Lance temizleme borusuna vidalayın.
 • Daha sonra hızlı konnektörünü kullanarak mızrağı bahçe hortumunuza bağlayın.
 • JD Lance temizleme lansınız kullanıma hazır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu23225
Marka10linehavuz
Stok DurumuVar
23225

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.